Optické řešení

Optika v oblasti LED osvětlení je nezbytnou součástí

Opticke_reseni_LED_DLEDS

Rozložení světelného toku při výstupu ze svítidla, je dalším velice důležitým faktorem při výběru kvalitního úsporného LED svítidla.

Pokud jde o dlouholeté zkušenosti je DETAS jako výrobce elektronických obvodů a optických řešení dobrou volbou. DETAS si ve svých výzkumných laboratořích vyvinul a patentoval speciální optická řešení.

Patentovaná optická řešení DETAS poskytují:

• Snížení oslnění

• Lepší osvětlení, rovnoměrnost a intenzitu

• Snížení oslnění při odrazu světla od mokrého asfaltu díky zlepšenému rozložení světla na vozovce.

• Vysoká účinnost při menší spotřebě díky kontrolované distribuci světla

• Dodržení nejpřísnějších norem o světelném znečištění

V závislosti na aplikaci, jsme připraveni Vám navrhnout vhodné optické řešení,  aby byla zajištěna maximální účinnost světelného toku. Naše výzkumná laboratoř je v neustálé inovaci a přináší nová řešení v oblasti úsporné LED osvětlovací techniky.

Opt1

Standardně dostupné optické charakteristiky DLEDS:

3S - optika LED svítidla

3S

3S je optika používaná pro běžné přístřeškové osvětlení. Široký kruhový paprsek umožňuje také kvalitní jednotnost osvětlení při nízkých aplikacích.


16A2 DX-SX - optika LED svítidla

16A 2

16A2 je naše optika vyvinutá a určená speciálně pro přechody pro chodce. Je navržená tak, aby dodávala dvojitý asymetrický paprsek, který osvětluje přechod pro chodce (horizontálně a vertikálně) spolu s tvarovaným paprskem je dosaženo bezpečného osvětlení přechodu pro chodce, které upoutá pozornost řidičů na osoby hodlající vstoupit do vozovky.


 6A - optika LED svítidla

6A

6A je naše nejoblíbenější optika pro osvětlení parkovišť. Nabízí vyšší úroveň osvětlení země a větší pokrytí plochy. Lze ji také použit v některých aplikacích pro veřejné osvětlení.


 18A -19A - optika LED svítidla

18A

18A je optika používaná hlavně pro pouliční osvětlení. Poskytuje vyšší zemní jas než optika 14A, ale světlo se promítá daleko do silnice (široký paprsek z malé výšky).


 8A - optika LED svítidla

8A

8A je optika určená pro osvětlení dálnic, křižovatek a jednotlivých silnic, cest a cyklostezek. Je vybavena velmi koncentrovaným paprskem, který je široký i z malé výšky. Provozovatelé autosalonů nás upozorňují, že tato optika výborně osvětluje jejich vozy v dlouhé řadě.


 18A -19A - optika LED svítidla

19A

Optika 19A je používána hlavně pro veřejné osvětlení. Poskytuje hlubší světelný paprsek v přední části svítidla než optika 8A, při zachování velmi vysoké úrovně osvětlení na zemi.


 13S - optika LED svítidla

13S

Optika 13S je používána pro osvětlení vysokých skladů s regály a pro průmyslové osvětlení s montáží ve velmi vysokých výškách. Ta je často používána ke zvýšení osvětlení na pracovních místech, nebo pro venkovní osvětlení poutacích či značících cedulí.


 21S - optika LED svítidla

21S

21S je optika ideální pro řešení osvětlení výškových regálů ve skladech, kde je vyžadováno použitelné osvětlení jak na regálech, tak na zemi.


 14A - optika LED svítidla

14A

14A je naše nejoblíbenější optika pro pouliční osvětlení. Tato optika zajišťuje vynikající světelnou intenzitu, rovnoměrnost, jednotnost světla a nízké oslnění. Je také široce používána pro osvětlení obvodu parkovišť, nebo na osvětlení pláště budov.


 27S - optika LED svítidla

27S

Optika 27S je ideálním řešením pro nízké a středně vysoké regálové sklady, kde je vyžadováno použitelné světlo na regálech i na zemi.


Téměř pro každou světelnou aplikaci, nabízíme specifické LED svítidlo s charakteristickou optikou.