O DLEDS

Výrobce profesionální LED osvětlovací techniky

LED osvětlení-detas-dleds


Skupina DETAS


Politika


Spolupráce


Politika životního prostředí


 

 Historie

Společnost Detas Spa byla založena ve městě Pula, které se nachází na krásném chorvatském poloostrově jménem Istrie.

V roce 1896 Detas začal podnikat v oblasti výroby a instalací elektroniky, jako jsou žárovky a kabely. Jak roky postupovaly, Detas využívá své zkušenosti a expanduje do jiných oblastí elektrotechniky, jako je napájení, spínání, ochrana napětí pro zařízení, svítící věže a panely, bezpečnostní signalizace silničního provozu, obchodní a průmyslová LED svítidla.

Naše společnost má nyní sídlo v Brescia v Itálii. Rozdělení divizí našich nejpopulárnějších produktů:

DETAS – tato původní divize je světovým lídrem v oblasti elektrických zařízení pro průmyslovou automatizaci, jako jsou spínané zdroje, tlumiče přechodového napětí a další.

DPOWER – založena v roce 1998, vyrábí a dodává LED výstražná světla pro silniční provoz, bezpečnostní zařízení pro nebezpečné křižovatky, a ukazatelů směru pro prioritní vozidla. Všechny produkty D-Power jsou schváleny podle přísných evropských norem. Tyto produkty jsou široce uznávány a používány v celé Evropě a na Středním východě.

DLEDS – divize založena v roce 2008, vyvinula prémiové LED pouliční osvětlení, výkonná svítidla pro parkoviště, garáže, přístřešky a průmyslové osvětlení. Dleds nese schválení kvality po celém světě od ENEC pro Evropu, TÜV pro Severní Ameriku (plně přijat OSHA, splňující všechny americké bezpečnostní normy jako UL).

Neustálé inovace našeho týmu včetně inženýrů pro výzkum a vývoj nás přivedly k úspěšným projektům, spokojeným a věrným zákazníkům po celé Evropě a na blízkém východě, včetně ostrovů Brijuni a italského námořnictva.

Zákaznický servis a vysoce kvalitní produkty, tím se řídí DETAS Spa a všechny její divize.

Profesionalni_LED_osvetleni_Dleds_DETAS


Skupina DETAS


Politika


Spolupráce


Politika životního prostředí